czekoladki z napisem

Czekoladki z napisem&krówki z logo? Co wybrać na targi branżowe?

Niejednokrotnie odwiedzając różne miejsca, spotykaliśmy już na recepcji przezroczysty pojemnik pełen smakołyków. Czekoladki z napisem nazwy naszej firmy i krówki z logo zachęcały nas do poczęstunku zaraz po przekroczeniu progu.

Czasem jednak czekoladki z napisem nazwy naszej firmy i krówki z logo są zastępowane słodyczami niepromującymi konkretnej organizacji, do której właśnie weszliśmy. Czy to dobry pomysł, aby krówki z logo i czekoladki z napisem promującym nasz biznes były zastępowane przez nieokreślonego pochodzenia słodkości?

Odpowiedź brzmi: nie! Nasz biznes powinien być promowany gdzie i jak tylko się da. Nie powinniśmy reklamować nas samych poprzez coś, co nie będzie zawierało, choć niewielkiej wzmianki o naszym biznesie. Dlatego krówki z logo firmy i czekoladki z napisem naszej firmy powinny wypełniać po brzegi pojemniki znajdujące się na wejściu do naszej siedziby. Tak przygotowany poczęstunek nie będzie tylko cieszył kubków smakowych i oczu, ale również w świetny sposób przemyci dalej reklamę naszej organizacji. Dlaczego? Osoba, która wzięła nasze czekoladki z napisem i krówki z logo może poczęstować nimi kogoś innego. W ten sposób dotrzemy do szerszego grona odbiorców, czyli naszych potencjalnych klientów. A o to właśnie chodzi w biznesie.

Tak więc, jeśli będziemy zastanawiać się jak reklamować naszą firmę, częstujmy naszych klientów i potencjalnych klientów, słodyczami w opakowaniach reklamujących naszą markę. Dlatego warto zainwestować w krówki z logo firmy i czekoladki z napisem reklamującym nasz biznes po to, by zwiększać nasze zyski i zdobywać coraz więcej klientów.

Posts created 17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top