moda ślubna

Jak dopasować biżuterię do sukni ślubnej?

Bez dwóch zdań to właśnie ślub jest jedną z najważniejszych uroczystości dla każdej kobiety. Panie pragną wyglądać na nim jak najpiękniej i z tego powodu potrafią poświęcić długie tygodnie na odnalezienie swojej wymarzonej kreacji ślubnej oraz dopasowanych do niej dodatków – welonów, wianuszków wypełnionych kwiatkami lub po prostu wysokich szpilek, dzięki którym uzyskują tych kilka dodatkowych centymetrów wzrostu.

Gdy już kreacje weselne lub suknie na ślub cywilny zostaną wybrane, należy dobrać do nich właściwą biżuterię. A jak to zrobić, by efekt końcowy zachwycił dosłownie wszystkich?Piękna biżuteria ślubna musi koniecznie pasować do sukienki. Nawet ta bardzo masywna i wyróżniająca się potrafi dobrze się zaprezentować, o ile zostanie zestawiona z czymś prostym, a jednocześnie bardziej nowoczesnym. O rodzaju biżuterii decyduje więc sama kreacja. Skromna i dość prosta, wykonana z jednolitego materiału potrzebuje elementu, który mógłby ją wyróżnić – bogato zdobionej kolii bądź kilku większych złotych bransolet. Jeżeli sukienka jest strojna, biżuteria powinna być bardziej klasyczna i stonowana. Obwieszając się nią od stóp do głów, nie można wyglądać elegancko i klasycznie.

Niektóre kobiety nie wiedzą kompletnie, jak dopasowywać biżuterię do strojów. A skoro ich stylizacje weselne muszą być doskonałe, powinny w taki sposób je zestawić, by czuć się w nich cudownie. Z chęcią pomogą im w tym zawodowe stylistki. Zajmują się one robieniem zakupów ze swoimi klientkami i klientami, dbając o to, aby wybrane przez nich rzeczy pasowały i do ich sylwetki, i do samej okazji.

Posts created 17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top